TENAGA PENGAJAR
 
 
  1. Tn. Hj Baharom b Mansor
  2. Pengetua
       En. Karim b Bayok
     GPK 1
  • Setiausaha Kurikulum
  • Guru Bimbingan dan Pemulihan
  • Penyelaras Urusetia Sekolah
  •  
    1. En. Abd Wahid b Hj Md Ali
    2. GPK HEM
    3. Urusetia Sekolah
    1. Pn. Faridah bt Nordin
    2. GKMP Sains dan Matematik
    3. Penyelaras Kokurikulum
    4. Urusetia Sekolah.
    5. AJK PIBG.
        En. Abd Ghafar b Md Ali
          GKMP Kemanusiaan
            Penyelaras pusat Sumber
            Urusetia Sekolah
     
    1. En. Ishak b Dumun
    2. GKMP Bahasa
    3. Penolong Setiusaha Kurikulum
    4. Urusetia Sekolah
     
           Pn. Koh Li Luan
            GKMP Vokesyenal dan Teknik
           Urusetia Sekolah
     
    1. Pn. Salwa bt Musa
    2. Ketua Panitia Pendidikan Moral
    3. Setiausaha Koperasi SMKKT
    4. Guru Penasihat Kelab Keusahawanan
    5. Guru Rumah Nilam
    6. Guru Penasihat Pasukan Puteri Islam
     
              En. Azizan b Mustafa
               Ketua Panitia Geografi
              Guru Majalah Sekolah
               Guru Keselamatan dan Kecemasan
                  Guru Penasihat Pasukan Bola Tampar.
           Guru Rumah Nilam
                 Guru Penasihat Kelab Komputer.
     
    1. Pn. Zanon Wawi
    2. AJK Surau sekolah
    3. Guru Biasiswa
    4. Ketua Penasihat Pasukan Puteri Islam.
    5. Guru Rumah Nilam
    6. Guru Penasihat Kelab Keusahawanan
     
               Pn. Norhayati Arshad
             Penolong Guru Perpustakaan
               AJK Surau
                 Penolong Guru Bimbingan dan Kaunseling
              Ketua Guru Rumah Zamrud
                  Guru Penasihat Tenis
                   Pembantu Guru Pusat Sumber
                AJK PIBG.
     
    1. Pn. Zahriah bt Hamid
    2. Guru Perabot dan Bangunan Sekolah
    3. Ketua AJK Kantin
    4. Ketua Guru Penasihat Pasukan Hoki
    5. Guru Penasihat Rumah Topez
    6. Guru Penasihat Kelab Rekacipta.
    1.  
    2. Cik Chee Feay Fang
    3. Penyelaras Tingkatan 3
    4. Penolong Guru Pusat Pusat Sumber.
    5. Guru Keselamatan dan Kecemasan
    6. Guru Rumah Nilam.
    7. Guru Penasihat Persatuan Bahasa Inggeris
    1. Pn. Noraini Mat Nor.
    2. Guru Data Sekolah
    3. Guru Kebajikan
    4. Ketua Guru Penasihat Persatuan Tae Kwan Do.
    5. Ketua Guru Rumah Topez.
    6. Guru Penasihat Pasukan Badminton.
     
    1. En. Md Zaman b Wahab.
     
    1. Utz Abd Razak Mat.
     
    1. En. Wan Suhaizal b Wan Saidi.
     
    1. Pn. Noraini Yunus.
     
    1. Pn. Fatimah Alias.
     
    1. En. Abd Talib b Abdullah.
     
    1. En. Mohd Nasri b Othman
     
    1. Cik Gan Yock Chuan.
     
    1. Pn. Nazirah Naser.
     
    1. En. Mohd Nafis Baba
     
    1. Pn. Rozila Rahmat
     
    1. Pn. Norhayati Md Tan.
     
    1. Cik Yu Kwan Tai.
    1. Pn Rozizah Md Dom.
     
    1. Pn Haslena Mat Haris.
     
    1. Pn. Nor Azmah b Mohamed.
     
    1. Pn. Kamariah Hj Mokhtar.
     
    1. Pn. Khatijah Md Shah.
     
    1. Pn. Noraini Abu Bakar.
     
    1. Pn. Sumiah Jasmin.
     
    1. En. Koh Tiam Lye.
     
    1. Pn. Kee Hon Lek.
     
    1. Pn. Norzihan Idris.
     
    1. Pn. Zarina Mat Tahir.
     
    1. Pn. Onaizah.
     
    1. Pn. Zaharah b Saleh.
     
     pergi ke indeks
     
     
     
    Click to see more great pages on Arts and Literature.