Jüri Linast
   "Skorpioni märgi all"
   "Mida Eesti ajakirjandus pelgab?"
   "Filmikunsti väljenduslikkusest"
   "Mõistatuslikkuse kütkeis"
   "Varjatud tervisevalem"
   "MAAILMAEHITAJATE PETTUS : Vabamüürluse varjatud ajalugu"
   Valgusetoojad. Jahbuloni Emissarid (DVD)
   "EEMALDUMINE KARTAAGOSSE"
  
Heliplaadid: "Tund aega Virmalistega" ja "Kaastunde Dimensioonid"
   Helilavastused
   SALUPERE EI ESITA FAKTE (Vastulause ajalehes Kesknädal avaldatud artiklile)
   Info
 


INFO


  ON ILMUNUD JÜRI LINA RAAMATU "VARJATUD TERVISEVALEM" TEINE, TÄIENDATUD TRÜKK
  160 lk, kõvad kaaned
  Hind 150 EEK tellides otse agentidelt. Näiteks tellida telefonil: 5159 256. (Kaido)
  Lisanduvad postikulud.

  <

  ><
  Jüri Lina tutvustab organiseeritud põhjusi, mistõttu inimkonna tervis pidevalt viimastel aastatel on halvenenud. Paljastab motiive, miks vaktsiinid sisaldavad vähiviirusi. Räägib loomulikult “seagripi” vaktsineerimiskampaania taustast.


  Tegu on omaaegse menuraamatuga
  Saadaval teisedki Jüri Lina raamatud, filmid (DVD-l) ja CD-plaadid.

  Tallinnas on see peamiselt müügil "Loitsukelleris", Müürivahe t 17. Sealne hind 184 EEK.
  Seal on alati kõiki Jüri Lina raamatuid, filme ja plaate saada.

  Tartus on "Varjatud tervisevalemit" saada peamiselt Ülikooli raamatupoest.

  ---------------

  JÜRI LINA UUS FILM


  ”HERMESE VARJUS. Kommunismi saladused”
  Raamatu ”Skorpioni märgi all” aineil.

  Jüri Lina näitab selles filmis, kuidas vabamüürlased, rahvusvahelised pankurid ja kommunistid mesti lõid, rajades punase võimuhaaramise järel novembris 1917 Venemaal maailma kõige jõhkrama ja ebainimlikuma orjariigi.

  Film laseb langeda kattel, mis varjas kommunismi kõige suuremaid saladusi. Näidatakse ennekuulmatuid võtteid NKVD salaarhiivist ja NL Eriarhiivi dokumente, mis pööravad ametliku ajaloo pea peale. Võtterühm avastas USA-s Lev Trotski jälgedes liikudes jalustrabavaid andmeid. Filmis esitatakse ka massoonide ülisalajasi rituaale, nende salamärke, sealhulgas näitavad Karl Marx ja Lenin salajast meistrimärki, ning näidatakse haruldasi võtteid Ida-Euroopa tähtsate tegelaste vabamüürlaseks pühitsemiselt.

  Tundlikke vaatajaid hoiatatakse erakordselt jõhkrate vägivallastseenide eest!
  Filmi ei soovitata vaadata alla 17-aastastel lastel.
  Kommunism pole mängutuba, vaid kõige jubedamate õuduste kamber.

  Filmi re˛issööri assistent Steve Ahlberg seletab: Vene kirjanik Aleksander Sol˛enitsõn kutsus oma kaasmaalasi 1974 üles: ”Elagem ilma valeta!” See puudutab samamoodi ka Läänemaailma.
  Tõde pole meie ajal sugugi enesestmõistetav. Enamik ametlikke andmeid kommunismi kohta ei vasta tõele. Tõeseid fakte on maha vaikitud nii Idas kui ka Läänes.
  ”Hermese varjus” on tähtis dokumentatsioon rahandus- ja vabamüürlasjõududest, kes külmavereliselt telgitagustes tegutsedes kommunismi abil teiste kannatuste pealt tulu said.
  Re˛issöör Jüri Lina toonitab, et kuigi tänapäeval tõde eriti kõrgelt ei hinnata, on kommunismi ja selle hallide kardinalide kohta tõe rääkimine tema kohus. Selle psühhopaatiliste sümptoomide kirjeldus on üksnes pealiskaudsus.
  Ajalugu kirjutatakse iga päev. Kes seda teevad? Film annab sellele vastuse. Eesmärk on tõde alasti võtta, kuigi ajaloovõltsijate väljavabandustest pasundavad meelsasti kõik meediumid.
  Kommunismi tõelise ajaloo tundmine on peamine kaitse ideoloogiliste pettuste vastu.
  Kes kahtles raamatus ”Skorpioni märgi all”, ei tee seda pärast filmi vaatamist. See on film, mis jätab igale vaatajale kustumatu mulje.

  Tallinnas saab filmi osta kaupluses Loitsukeller Müürivahe t. 17.

  Tellida saab filmi aadressil jyrilina@yahoo.com
  --------------------------------------------

  Jüri Lina dokumentaalfilm.
  "Valgusetoojad. Jahbuloni Emissarid"

  --------------------------------------------

  Suurt rahvusvahelist tähelepanu on äratanud ka Jïri Lina raamat “Maailmaehitajate pettus” (ingliskeelne tiitel “Architects of Deception”). Toronto ülikooli juudi soost ajaloolane Henry Makow kirjutab oma retsensioonis: “"Architects of Deception”, a 600-page history of Freemasonry by Estonian writer Jyri Lina offers profound insight into the true character of modern history."

  Essentially, a dominant segment of Western society has joined the Jewish financial elite in embracing Freemasonry, a satanic philosophy that represents a death wish for civilization. They imagine somehow they will profit from the carnage and suffering caused by their "New World Order." Based on the archives of the powerful French Grand Orient Lodge, captured in June 1940 and later made public by the Russians, Lina details how Freemasonry has conspired for world domination and orchestrated all major revolutions and wars in the modern era. (Lina, p.332).”

  Sääraseid retsensioone leidub kogu maailmast, ka Austriast.

  TOIVO KURMETI PLAADID

  Toivo Kurmeti plaadid "Kaastunde dimensioonid" ja "Visioonid" on müügil ka Eestis. On ilmunud "Virmaliste" teine CD plaat.

  Muinasjutuplaadid


  On ilmunud laserplaat "Eesti muinasjutud", kus Jüri Lina esitab klassikalisi eesti muinasjutte. Kujundatud Toivo Kurmeti muusika, helitaustade ja elektrooniliste efektidega. Hind 100 EEK.


  On ilmunud CD plaat "India muinasjutte", kus Jüri Lina ja Härmo Saarm (omaegne meeldiv raadiohääl) esitavad klassikalisi india muinasjutte. Kujundatud india muusika, helitaustade ja elektrooniliste efektidega. Muinaslood on tõlkinud Linnart Mäll ja Jüri Lina. Hind 100 EEK.


  Laserplaadil on ilmunud Jüri Lina muinasjutulavastus "Jaapani muinasjutte" (tõlkinud Annes Hermann ja Jüri Lina). Kujundatud jaapani muusikaga. Rohkesti helitaustu ja elektroonilisi efekte, mis avardavad laste fantaasiat. Hind 100 EEK.
  Esitab Jüri Lina. Tõeline ühemehe kuuldemäng.

  See oli menukamaid lastelavastusi 1990. aastate algul.


  Laserplaadil on 2. mmail 2008 ilmunud Jüri Lina muinasjutulavastus "Rootsi muinasjutte" (tõlkinud Jüri Lina). Kujundatud rootsi muusikaga. Hind 100 EEK.
  Esitab Jüri Lina.


  1. augustil 2005 ilmus Tallinnas Jüri Lina autobiograafiline teos
  Öised päevad. Olumärkmeid Eestist, Nõukogude Liidust ja mujaltki”.
  Selles mälestustekirjelduses kajastub Jüri Lina konflikt nõukogude ühiskonnaga. 1979. aasta aprillis oli ta KGB nõudel sunnitud okupeeritud Eestist lahkuma. Aastal 1985 aga algatati tema vastu tagaselja kriminaalasi. Teda süüdistati riigireetmises, sealhulgas selle raamatu avaldamises Stockholmis, sest see sisaldavat eriti tähtsaid riiklikke saladusi.
  Raamatu kõige erandlikumad osad käsitlevad Nõukogude sõjaväebaase Eestis, millele on lisatud põnevad fotod, ning sisaldavad rohkesti KGB töötajate nimesid. Lugeja ees avaneb ilmekalt nõukogude ühiskonna pahelisus. Vastukaaluks on juttu inimestest, kes pidasid survele vastu ja otsisid väljapääsu lootusetusest.
  Kuni nõukogude korra lagunemiseni kuulus see teos keelatud lugemisvara nimistusse, kuhu glasnosti perioodil olid jäänud vaid üksikud raamatud.

  480 lk, kõva köide. 200 EEK.

  ---
  On ilmunud Jüri Lina esoteeriline romaan "Eemaldumine Kartaagosse".

  Hind 150 EEK.


  ------------------------------------------

  jyrilina@yahoo.com


1